Ehaber TV
Hava Durumu

Hakkımızda


Türkiye’den ve Dünya’dan güncel haber videoları izle! Muhabirlerimiz tarafından bulunan renkli, eğlenceli son dakika haberleri izleyin! Gelin sizde Muhabir olun.


ehaber.tv Türkiye’nin ilk ve tek video haber sitesidir. Yazılı haberler ehaber.tv’de yeralmamaktadır. En güçlü yanı diğer tüm haber ve gazete siteleri, haber ajanslarından verilen haberlere yer verirken, ehaber.tv kullanıcılarından yani Muhabirlerinden gelen haberleri yayınlamaktadır. Uluslararası ve Türkiye’de geçerli olan kısıtlamalar haricinde, hiçbir video haberin yayını Ehaber.tv ekibi tarafından engellenmemektedir. Tarafsızlığının en önemli kanıtı budur!

Adındaki “e” harfi “eğlence”yi temsil etmekte ve izleyicilerine öncelikle eğlendirici haberler olmakla birlikte pek çok başlık altında güncel haberleri sunmaktadır. Basit ve kolay kullanılabilir bir haber izleme deneyimini en yüksek hızda sağlamak için yalın tasarımını muhafaza etmektedir. İzleyicilerinin kullanmayacağı gereksiz bölümler ehaber.tv’de yer almamaktadır.

ehaber.tv hiçbir yayın grubuna ait değildir, hiçbir kurumdan maddi kaynak sağlamamaktadır. ehaber.tv de gösterilen reklamlar tek gelir kaynağıdır. Küçük bir ekip ile yola çıkan ehaber.tv, kullanıcılarının desteği ile Türkiye’de bağımsız bir haber sitesi olmayı hedeflemektedir.

 

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz!