Ehaber TV
Hava Durumu

Kullanım Koşulları

Lütfen Kullanım Koşullarını dikkatlice okuyunuz.

Kişilerin haklarına saygı duymakla birlikte, bu koşullar sitenin halka açık kamusal yapısının korunması ve herkes için faydalı olması için çok önemli olduğunu göstermektedir. Kullanım Koşulları ile ilgili sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • ehaber.tv hizmetlerini kullanırken tüm kullanıcılara saygılı ve genel etik kurallarına uymanızı,
 • herhangi bir kişiyi taklit ederek, yanıltıcı içerik veya bilgi paylaşmamanızı,
 • herhangi bir kişiyi küçük düşürecek veya taciz edecek hareketlerde bulunmamanızı,
 • spam özellikler kullanmamanızı,
 • reklam (anlaşmalı, resmi bir ortak veya reklam veren ve bizimle yazılı bir anlaşma yoksa) yada herhangi bir ürün veya hizmet satmak amacıyla içerik yada yorum paylaşmamanızı,

sitemizin tüm topluma faydalı olması amacıyla siz kullanıcılarımızdan beklemekteyiz. Bu tür durumlar ile karşılaşıldığında gerekli önlemler ehaber.tv ekibi tarafından alınacaktır.

ehaber.tv ekibi gönderilen tüm içerik ve yorumları gözleme hakkına sahip ancak sorumluluğa sahip değildir.


Üyelik

KAYIT OLMA: ehaber.tv’nin sunduğu tüm hizmetlerden yararlanmak için üye olmak gerekmektedir. Üyelik tamamen ücretsizdir. Üye olmak için bir kullanıcı adı belirlemeniz gerekir, geçerli bir e-posta adresi ile şifre bilgilerini edinebilirsiniz. Kayıt işlemi sırasında doğru bilgiler girilmelidir. ehaber.tv hizmetlerinden faydalanmaya devam etmek için bir değişiklik olduğunda ehaber.tv ekibine bildirmeniz gerekir. Eğer bir işletme, kurum vb. için hesap oluşturuyorsanız, kimin e-posta adresi kullanılıyorsa ilişkili kişi bu Anlaşmanın varlığınu kabul etme ve bağlama yetkisine sahip olması gerekir.

KULLANICI ADI: ehaber.tv olarak gerçek adınızı kullanmanız yönünde teşvik ediyoruz. Eğer bir işletme, kurum vb. için hesap oluşturuyorsanız, kurumun gerçek adını kullanıcı adı olarak belirleyebilirsiniz. Herhangi bir üçüncü tarafın adını ve bu gerçek kişinin haklarını ihlal eden isimler yanıltma amaçlı kullanılamaz.

HESAP GÜVENLİĞİ: Yetkisiz kullanıcılar dahil olmak üzere, hesabınız altında gerçekleşen tüm etkinliklerden hesap sahibi sorumludur. Başkalarının veya yetkisiz kişilerin hesabınızı kullanmasına izin vermemeniz gerekir. Şifrenizin gizliliğini korumak sizin görevinizdir. Eğer başkaları tarafından da kullanılan ortak bir bilgisayardan erişim sağlıyorsanız, ehaber.tv hizmetlerini kullandıktan sonra oturumunuzu kapatmanız gerekir.


İçerik Kısıtlamaları

Aşağıdaki kısıtlamalar dahilinde herhangi bir video, görüntü, metin, ses kaydı, yorum yükleyemez veya içerik gönderemezsiniz;

 • herhangi bir üçüncü tarafın telif haklarını ya da diğer haklarını ihlal eden (örneğin, ticari marka, gizlilik hakları, vs.) ;
 • müstehcen veya pornografik ;
 • nefret içerikli, iftira ya da ayrımcılık içeren veya herhangi bir birey veya gruba karşı nefreti körükleyecek ;
 • istismar edici ;
 • yasadışı eylem veya aşırı şiddet içeren ;
 • hayvanlara zulüm veya hayvan haklarını istismar ve şiddet içeren ;
 • herhangi bir yasayı ihlal edecek hileli para kazanma, hızlı zengin olma, online kumar, evden para kazanma vb.  içeren.

Uyarı: ehaber.tv’de telif hakkı bulunan veya Türk Ceza Kanunu uyarınca yasak kabul edilen her türlü fikir, resim, film, müzik, video ve eserin paylaşımı yasaktır. Bu tür paylaşımların yapılması durumunda tüm hukuki ve cezai sorumluluk paylaşımı gerçekleştiren kullanıcıya aittir. Böyle bir durumun tespitinde ehaber.tv hiç bir sorumluluk taşımamaktadır. Diğer taraftan ehaber.tv herhangi bir şikayet, ihbar veya uyarı aldığında yada bu tür paylaşımları tespit ettiğinde ilgili içeriği kaldırmakla, kullanıcı bilgilerini saklamakla ve gerekli durumlarda yetkili mercilere bildirmekle yükümlüdür. ehaber.tv’ye üye olan tüm kullanıcılarımız bu kuralların tamamını kabul etmiş demektir.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz!